Skosztuj To! stawia pierwsze kroki

Skosztuj To! rusza pełną parą. Jest to jedyny w swoim rodzaju portal kulinarny, który zapewnia bogatą funkcjonalność, jakiej nie znajdziecie na innych tego typu portalach

 

Aktualnie obserwuje się rosnący trend na gotowanie. Skąd jednak brać inspiracje, aby potrawy były oryginalne oraz smaczne. W internecie obserwuje się wiele różnych portali oferujących przepisy kulinarne, lecz znalezienie tego odpowiedniego nadal nie jest takie proste. Dostępne jest wyszukiwanie po typie potrawy, czyli czy ma to być zupa, drugie danie, czy może deser. Lecz co jeśli typ potrawy nie ma znaczenia, natomiast ważna jest cena, czas przygotowania, liczba kalorii bądź produkty, które aktualnie znajdują się w lodówce, a należy je spożyć, ze względu na ich krótką datę ważności. W internecie często brakuje także opini dla danego przepisu, wtedy nie wiadomo czy przepis jest warty wypróbowania.

 

Skosztuj To! nieweluje powyższe problemy!

 

Wszyscy użytkownicy mogą dodawać przepisy z niezliczoną liczbą zdjęć. Do każdego przepisu można także dodać filmik instruktażowy na YouTube. Urozmaica to znacznie Twój przepis!

 

W Skosztuj To! jest stale rosnąca baza składników, dzięki której każdy przepis automatycznie na podstawie swoich składników ma przeliczaną cenę oraz kaloryczność, nie znajdziesz nigdzie indziej takiej funkcjonalności!

 

Skosztuj To! zapewnia zaawansowane wyszukiwanie konkretnych przepisów według ceny, kaloryczności, typu, czasu wykonania oraz przede wszystkim składników.

 

Masz różne produkty w lodówce a nie wiesz co z tego ugotować? – Na pomoc idzie zaawansowane szukanie po składnikach

 

Nie znajdziesz tego na innych portalach. Skoszut To! zapewnia możliwość szukania potraw po produktach. Wystarczy, że przy wyszukiwaniu podasz produkty jakie posiadasz, a wyświetlą Ci się potrawy jakie możesz z tych produktów ugotować. Funkcjonalność doskonała nie tylko dla studentów!

 

Ocenianie i komentowanie przepisów

 

W Skosztuj To! możesz oceniać i komentować wszystkie przepisy, bez konieczności posiadania konta, wystarczy być zalogowanym na popularnym serwisie społecznościowym Facebook. Dzięki temu możesz korzystać z rankingu najlepszych przepiów, oraz znać opinnie innych użytkowników na temat danego przepisu. Pozwala to wyrobić sobie własną opinię, czy przepis ten warto wypróbować!

 

Skosztuj To! zgodne z portalem Facebook

 

Już teraz nie musisz zakładać specjalnie konta na portalu Skosztuj To! Wystarczy, że wciśniesz przycisk Zaloguj przez Facebook i Twoje konto samo stworzy się w naszym systemie. Oprócz tego, przy każdym przepisie jest przycisk Wyślij, w ten sposób możesz się podzielić nim ze znajomymi z Facebook’a.

 

Nie czekaj, zacznij już dziś budować z nami społeczność uwielbiającą gotować i dzielić się swoimi dokonaniami!

The form you have selected does not exist.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *